تور ارزان مشهد

تور ارزان مشهد

تور ارزان مشهد را می توانید با موارد دیگر در سایت کوچی نو انتخاب نمایید. انتخاب هر بخش شامل انتخاب تور، انتخاب هواپیما، انتخاب هتل و... کاملا بصورت شخصی و قابل تنظیم است.

تور ارزان مشهد یکی از آیتم های ارائه شده در سایت کوچی نو می باشد. این تور ها شامل هتل های سه ستاره و دو ستاره و یک ستاره است. تور ارزان مشهد را می توانید به دو صورت تور مشهد زمینی و تور مشهد هوایی تهیه نمایید تا بتوانید از خدمات مطلوب و مناسب تری بهره ببرید. شهر مشهد  دومین شهر بزرگ پس از شهر تهران است. مشهد یکی از شهر هایی است که سالانه بیش از هزاران توریست به این شهر زیارتی سفر می کنند. فرهنگ و آداب مذهبی این شهر سبب شده است تا توریست های داخلی، مردم عزیز کشور ایران راحت تر بتوانند با استفاده از تور ارزان مشهد به این شهر زیارتی سفر نمایند.

در ادامه برخی از جاذبه های توریستی و گردشگری این شهر زیبا را می خواهیم به شما معرفی نماییم تا بتوانید برای تعطیلات عید خود به راحتی برنامه ریزی نمایید و با استفاده از تورهای ارزان مشهد که در لیست تور ارزان وب سایت کوچی نو می باشد بلیط تهیه نمایید وبه این شهر زیارتی سفر نمایید.

                   >>>>>>    این مطلب را نیز مطالعه نمایید  جاذبه های گردشگری مشهد

نکاتی که باید در هنگام خرید تور ارزان مشهد باید در نظر گرفت:

  • بازه زمانی تور ارزان مشهد

از مهم ترین فاکتور های مشخص کننده قیمت تور مشهد، زمان رفتن به این شهر زیارتی است. در روز های تعطیل رسمی اعیاد و مناسبت های مذهبی به طور قطع می توان بیان نمود که هزینه تور مشهد نسبت به هر زمان دیگری گران تر است. افزایش قیمت به دلیل تقاضای زیاد در این دوره زمانی است.

  • نوع هتل و موقعیت مکانی آن در مشهد

یکی دیگر از فاکتور هایی گه سبب گران و یا ارزان تر شدن قسمت تور مشهد می شود. موقعیت مکانی هتل و نوع هنل است. دوری و نزدیکی هتل به مراکز تفریحی و مراکز تجاری شهر مشهد بر روی قیمت هتل تاثیر گذار است. معمولا هتل های نزدیک به حرم امام رضا از بقیه هتل های شهر مشهد گران تر می شود.

  • نوع وسیله نقلیه جهت سفر به مشهد

یکی دیگر از فاکتور های موثر در نرخ تور ارزان مشهد نوع وسیله نقلیه جهت سفر به شهر مقدس مشهد است. معمولا توریست ها برای سفر به شهر مشهد می توانند از وسایل نقلیه اتوبوس، قطار و هواپیما استفاده نمایند. اتوبوس برای سفر به شهر مشهد ارازن تر است اما برای سفر با اتوبوس باید زمان بیشتری را صرف مسافرت نمایید زیرا مسیر با اتوبوس طولانی تر از قطار و هواپیما است.

  • وضعیت سیاسی، اقتصادی، امنیتی و آب و هوای شهر مشهد

نرخ تور وابسته به برخی عوامل همچون ثبات سیاسی اقتصادی و امنیتی دارد. هر شهری که این شخص ها را بیشتر داشته باشد نرخ تور بیشتر و گران تر است.

  • تعداد افراد و مدت اقامت در مشهد

تعداد افراد، مدت اقامت در شهر مشهد بیشتر باشد، هزینه تور به همان نسبت بیشتر می شود؛ اما می توانید از تخفیفات گروهی بهره ببرید و تور ارزان مشهد از لیست وب سایت کوچی نو با توجه به تعداد مدت اقامت از تورهای مشهد انتخاب نمایید.

جاذبه های گردشگری مشهد

آرامگاه شیخ بهایی

آرامگاه شیخ بهایی

شیخ بهایی یکی از دانشمندان قرن دهم و یاردهم هجری است . این دانشمند نام آور در حرم امام رضا پس از رواق امام خمینی مکانی برای تدریس وی بوده است و پس از مرگ نیز همان مکان آرمگاه وی شده است. بر روی کتیبه هایی که در این آرامگاه بر روی  دیوار نصب شده است تاریخ تولد و فوت آن ثبت شده است. بنابراین اگر شما هم به این شهر زیارتی سفر کردید، می توانید هنگامی که به زیارت حرم امام رضا (ع) رفتید، از این جاذبه گردشگری شهر مقدس مشهد دیدن نمایید.

چالیدره مشهد

 چالیدره

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری این شهر زیارتی چالیدره است. چالیدره یکی از منطقه های تفریحی شهر مشهد است. از این سد برای آبیاری باغ های منطقه طقبه مشهد استفاده می شود. این سد با استفاده از سد خاکی رودخانه جاغرق پر می شود. امکانات تفریحی چالیدره همانند قایق سواری، ماهیگیری و... است.

فردوسی مشهد

مقبره فردوسی

مقبره شاعر بزرگ ایران حکیم ابوالقاسم فردوسی در باغی در فاصله 20 کیلومتری شمال شهر مشهد است. نمای بیرونی این آرامگاه از عناصر تزئینی دوره هخامنشی بر روی ستون ها و و سرستون ها استفاده کردند و برروی این ستون ها اشعار شاعر بزرگ فردوسی حک شده است. اگر شما هم به ادبیات و شاعران بزرگ ایران علاقمند هستید می توانید به شهر توریستی مشهد سفر نمایید و از آرمگاه فردوسی دیدن نمایید.

کوهسنگی

مجموعه کوهسنگی

مجموعه کوهسنگی پس از پارک ملت بزرگترین پارک شهر مشهد است. این پارک در انتهای خیابان کوهسنگی قرار دارد. این پارک تفریحی یکی از قدیمی ترین مکان های تفریحی شهر مشهد است که تلفیقی از آب و سنگ و سبزه و نور است. با گذشت زمان این پارک تفریحی یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری مشهد است.

پروفسور بازیما

پارک علمی پروفسور بازیما

پارک علمی پروفسور بازیما با مساحتی حدود 2400 متر است که در طبقه چهارم مجتمع وصال در منطقه گردشگری سپاد قرار دارد. این پارک شامل قسمت های مختلف همچون تونل آفرینش، بازی ‌ها و فروشگاه است. ورودی این پارک از دهان انسان است و می توانید با رفتن به این پارک اعضای داخلی بدن انسان را مشاهده نمایید.

پارک آبی

مجموعه‌های آبی

شهر مشهد شامل چند نوع مجموعه آبی است. یکی از جاذبه های ورزشی شهر مشهد این مجموعه های آبی است. پارک آبی ایرانیان، سرزمین موج‌ های آبی، پارک ساحلی آفتاب و موج‌ های خروشان از پارک‌های آبی شهر مشهد است و از تمامی نقاط کشور به این شهر زیبا سفر می نمانید تا بتوانند در این مجموعه آبی بازی نمایند.

باغ گیاهشناسی مشهد

باغ گیاه شناسی

همانند اکثر شهر های ایران شهر مشهد هم نیز باغ گیاه شناسی داردایم باغ شامل قسمت هایی همانند باغ گل رز، مجموعه گیاهی منطقه رویشی ایران، باغ میوه های بومی، مجموعه نهالستان و گلخانه های تکثیری و ... است. اگر شما هم جزء افرادی هستید که به گل و گیاه علاقمند هستید اگر به شهر مشهد سفر نمودید حتما از این جاذبه گردشگری شهر مشهد دیدن نمایید.

حمام مهدی قلی بیک

حمام مهدی قلی بیک معروف به حمام شاه و حمام رضوی است . در این حمام مجموعه ای از قسمت های مختلف همچون غرفه حنابندان، غرفه لوازم آرایش، گرمخانه و .... است.

 سخن پایانی

تور ارزان مشهد را می توانید با جستجو در لیست تور مشهد با توجه به نوع هتل، موقعیت هتل، نوع وسیله نقلیه در وب سایت کوچی نو مشاهده نمایید و برای دانستن جزئیات بیشتر این تور ها می توانید با وب سایت کوچی نو تماس حاصل نمایید. در این مطلب تنها به برخی از جاذبه های گردشگری اشاره نمودیم.